turundus meediaabist

Turundus
Täisturundus ja projektipõhine turundus

TURUNDUS RÄTSEPLAHENDUSENA

Alati ei ole ettevõttel vaja luua turundusjuhi ametikohta, vaid tihtipeale on mõistlikum turundus hoopis sisse osta. Tellides meilt turundusjuhi rendi e. täisturundusteenuse, saate te enda käsutusse terve meeskonna spetsialiste: projektijuhi, disaineri, loovjuhi, copywriteri ja vajadusel ka veebiarendaja.
Turundusteenus algab kliendi soovide ära kuulamisest ja kaardistamisest. Esmalt kaardistame ära kõik, mis puudutab kliendi toodet või teenust, müügiprotsessi, seni ettevõttes tehtud turundusprojekte, üldisi ärieesmärke jm. Lisaks uurime, mida teevad teie konkurendid. Nii saame leida igale kliendile sobivaima lahenduse tema eelarvet, teenuste või toodete eripära ning sihtrühmi arvesse võttes.
Vastavalt kliendi vajadustele saame pakkuda turundusteenust nii projektipõhiselt vastavalt turundusplaanile kui ka täisturundusteenusena, kus teenust vaadeldakse pikemaperioodilise protsessina, nt poolaasta või aasta kaupa.

KÜSI PAKKUMIST

TURUNDUSPLAAN

Kui oleme kindlaks määranud, milline on kliendi orienteeruv turunduseelarve võimekus ning millisel perioodil ja millistele sihtgruppidele reklaami suunata, saame kliendile kokku panna aastase turundusplaani. Turundusplaan sisaldab kuupõhist kampaaniate jaotust, eesmärke, orienteeruvat maksumust, kanalite valikut, toetavaid turundustegevusi ja kampaaniate täpsemat kirjeldust. Nii on ettevõttel selgem ülevaade, millised tegevused, mis eesmärgiga ja millise kuluga on teatud kuusse planeeritud.

Kui eelarve on kliendiga koos üle vaadatud ja kinnitatud, algab turundusplaani ellu viimine, mille juures on kesksel kohal projektijuht. Projektijuht koordineerib suhtlust vajalike osapoolte vahel, tegeleb nõustamise, töö ja ressursside planeerimise ning kooskõlastamisega. Projektijuhi eesmärk on tagada töö tähtaegne ja kvaliteetne valmimine ning turundusplaani ellu viimine.

 

KÜSI PAKKUMIST

TURUNDUSJUHI TEENUS

Lisaks meediastrateegia planeerimisele ja turundusplaani koostamisele on ettevõttel võimalik osta agentuurilt sisse ka turundusjuhi teenust. See sobib eriti hästi ettevõtetele, kellel pole ressurssi või vajadust täiskohaga turundusjuhti palkamiseks.

Sisse ostetud turundusjuhi selja taga on tegelikult kogu agentuuri turundusmeeskond – disainer, programmeerija, loovjuht ja projektijuhid, seega on tema võimekus ning enamasti ka kogemused laiemad kui ühe konkreetse ettevõtte turundusega tegeleval inimesel.

KÜSI PAKKUMIST

TURUNDUS JA LISATEENUSED

Vastavalt kliendi vajadustele võivad renditud turundusjuhi teenused olla väga erinevad, nende hulka kuuluvad näiteks:

  • Turundussuundade määramine
  • Turunduskanalite kaardistamine
  • Turundusplaani koostamine
  • Projektijuhtimine
  • B2B suhtlus partnerite ja meediakanalitega

KÜSI PAKKUMIST
Küsi pakkumist