17-AASTASE KOGEMUSEGA TÄISTURUNDUS-
AGENTUUR

17 aastat turundusteenuseid

17 aastat – on seda vähe või palju? Täpselt parasjagu selleks, et osata hinnata sõpru ja meeskonda. Tööpere on sama lähedane nagu päris pere, kõige keerulisemad projektid on saanud kõige armsamaks, töö ei tunne juba ammu enam kella.

Tagasi minevikku vaadates tuleb muie suule ja saad aru, et see, mis järgmise 17 aasta jooksul turundusmaastikul toimub, on ikkagi osaliselt ette ennustamatu. Olles kunagi teadnud vastuseid kõikidele küsimustele, jõuad punkti, kus saad aru, et kasvad koos klientidega edasi ja vastused on poolel teel muutunud, pakkudes veelgi suuremaid väljakutseid.

Soovime astuda sammu oma klientidele veel lähemale, pakkudes alati rohkem kui meilt tegelikult oodatakse. Oskus istuda mõlemal pool lauda, nii kliendi rollis kui teenusepakkujana, loob ühtse tuleviku ja lisaks tööperele on meil ka eriliselt armsad kliendid, kes ajapikku pere liikmeks üle kasvanud.

Täname südamest kõiki olemasolevaid ja tulevasi kliente usalduse ja koostöö eest!

Kasvasime koos klientidega

Tegutsesime 11 ilusat aastat MeediaAbi nime all. Ühel hetkel tundsime, et nimi ei peegelda meie ettevõtte tegelikku olemust, sest olime kasvanud täisturundusteenust pakkuvaks agentuuriks. Novot, sellepärast just kanname alates 2018 aprillist NOVOT Agentuur OÜ nime. Olenevalt kliendi vajadusest, eripärast ja võimalustest, koostame aastaeelarve, meediaplaanid ja tegevuskava, mida järgides saab koostöös ühtseid eesmärke püstitada, tulemusi analüüsida ja õnnestunud kampaaniate üle rõõmu tunda. Eriline nauding on juhtida projekte nullist mõeldes välja brändile nime, logo stilistika, kodulehe, lansseerimisplaani, kampaaniad jne.

Vahel vajavad kliendid abi vaid osaliselt, olgu see siis Google Adwords kampaaniad, sotsiaalmeedia projektid või e-poe rakendused. Iga klient on eriline ja iga tegu eesmärgipõhine. Vahel võib pisike projekt olla pikale koostööle viljakaks seemneks, olgu see siis ärikingituste valik, artiklite kirjutamine või meedia vahendamine. Ideedest pole meie majas kunagi puudu olnud, disaineri pliiats joonistab jätkusuutlikult nii lihtsaid printreklaame, kui ka keerulisi animatsioone.

Oleme rõõmuga teie usaldusväärne koostööpartner pikkadeks aastateks ning viime ellu kõik teie turundusalased ootused!

Meeskond

Küsi pakkumist