Tiina Raudsaar Tegevjuht

Töö

Tiina ongi turundus. Head ideed ja uued strateegiad tulevad tal isegi magades ning kogemustepagas, millele tugineda, on tänaseks juba üpris kopsakas. Hoolimata pikaaegsetest kogemustest turundusmaastikul ei ole ta aga jäänud läbiproovitud teid käima, vaid on avatud uutele lähenemistele ja võimalustele, mida kiiresti muutuv valdkond pakub.
Tiina on ettevõtte looja ja hing ning just tema hoiabki meeskonda koos ja motiveerib kõiki nii oma olemuse, tööle pühendumise kui lõbusate koosveedetud hetkedega. Tiina teab, et meeskonnas on ühtviisi tähtis nii igaüks eraldi kui ka kogu kollektiivi harmoonia ja et turunduses tuleb väärtustada nii eesmärki kui teed, mida mööda selleni jõutakse. Kui Tiinal alati ei olegi kohe lahendust varrukast võtta (aga tihtipeale on ka), siis on ta alati valmis nii klientide, partnerite kui kolleegidega maha istuma, koos asjad läbi mõtlema ja ühiselt kõige parema tulemuseni jõudma.

Isiklik

Tiina elu on seiklus: eksootilised reisid, värvikad sõbrad ja seltskonnad, kuumad flamencorütmid, head raamatud ja kvaliteetne toit on selle lahutamatu osa. Tiinal on alati rääkida mõni humoorikas lugu enda seiklustest või õpetlik seik elust enesest.
Kui Tiina parasjagu džunglis alligaatoritega tõtt ei vaata, võib teda leida mere äärest spordirajal kiiremaid ringe tegemas, ühe erakordselt intelligentse väikese poisi uhke emana judomati kõrval kaasa elamas, välismaal suuri tegusid tegeva tütrega muljeid vahetamas, kodus Käbiga peitust mängimas või niisama perega aega veetmas.
Tiina on ühtviisi andekas nii molberti taga maalides, köögis kokates kui koduaeda kujundades ning tal on harukordne suhtlemisoskus, mis toob välja igas inimeses tema parimad küljed.
Ja mitte ükski teine inimene maailmas ei räägi nii palju telefoniga kui Tiina.

Agentuur

Küsi pakkumist