Tiina Raudsaar Tegevjuht

Töö

Tiina ongi turundus. Head ideed ja uued strateegiad tulevad tal isegi magades ning kogemustepagas, millele tugineda, on tänaseks juba üpris kopsakas. Hoolimata pikaaegsetest kogemustest turundusmaastikul ei ole ta aga jäänud läbi proovitud teid käima, vaid on avatud uutele lähenemistele ja võimalustele, mida kiiresti muutuv valdkond pakub.
Tiina on ettevõtte looja ja hing ning just tema hoiabki meeskonda koos ja motiveerib kõiki nii oma olemuse, tööle pühendumise kui lõbusate koosveedetud hetkedega. Tiina teab, et meeskonnas on ühtviisi tähtis nii igaüks eraldi, kui ka kogu kollektiivi harmoonia ja et turunduses tuleb väärtustada nii eesmärki kui teed, mida mööda selleni jõutakse. Kui Tiinal alati ei olegi kohe lahendust varrukast võtta (aga tihtipeale on ka), siis on ta alati valmis nii klientide, partnerite kui kolleegidega maha istuma, koos asjad läbi mõtlema ja ühiselt kõige parema tulemuseni jõudma.

Isiklik

Tiinaga igav ei hakka: eksootilised reisid, värvikad sõbrad ja seltskonnad, Lions klubi heategevusprojektid, hispaania keele õpingud, head raamatud ja kvaliteetne toit on osa argipäevast. Tiinal on alati rääkida mõni humoorikas lugu enda seiklustest või õpetlik seik elust enesest.

Kui Tiina parasjagu džunglis alligaatoritega tõtt ei vaata, võib teda leida mere äärest spordirajal kiiremaid ringe tegemas, ühe erakordselt ägeda poja kõrval lumelauasõitu õppimas või Londonis elava tütrega elutarkusi vahetamas. Tiina on ühtviisi andekas nii molberti taga maalides, köögis kokates kui kodu kujundades ning tal on harukordne suhtlemisoskus, mis toob välja igas inimeses tema parimad küljed.
Ja mitte ükski teine inimene maailmas ei räägi nii palju telefoniga kui Tiina.

Agentuur

Küsi pakkumist