Maibrit Tulf Projektijuht

Töö

Maibrit on ettevõtte kõige esimene töötaja. Selja tagant SEB panga ust kinni lükates ei osanud ta kindlasti oodata, milline põnev meediamaastik teda ees ootab. Pea 15 aasta jooksul on ta kiirelt kasvanud koos klientide ja projektidega. Tal on eriline oskus kõikide numbriprogrammidega hästi läbi saada ja ilmselgelt on ta meie kõigi jaoks kontori hing. Kui Maibriti pole kontoris, keelduvad isegi kontoriseadmed teistega koostööd tegemast.
Maibritile meeldivad projektid, kus ta saab reaalset tulemust mõõta või tehtud tööd oma silmaga näha – olgu need siis hästi optimeeritud Google Ads kontod, kodulehe sisuarendustööd või turunduskampaaniate terviklik juhtimine. Lisaks kõigele muule heale, on ta ilmselt kõige kohusetundlikum projektijuht siinpool ekvaatorit.

Isiklik

Selle sarmika blondiini sees on emotsioone vahel rohkem kui Brasiilia karnevali avaesinejal.
Mida iganes me meeskonnaga ette ei võta, on ta alati kohe eestvedajana kambas. Olgu see siis talvine spordilaager, savist akti voolimine või metsik süstamatk tormisel merel. Talle kohe sobivad kõiksugused üritused ja peod, veel hommikutundidel suudab ta sirge seljaga kontsadel kõbistades tantsu lüüa, nägu naerul.
Šokolaadi pole kontoris kunagi liiga palju ja peaaegu sama suur on Maibriti armastus heade kriminullide vastu. Kaalude tähtkujus seiklejat võlub nii Eestimaa looduses matkamine kui ka laias maailmas reisimine. Kodus ootab Maibriti seiklushimuline kõuts ja varsti peajagu pikem särasilmne poja Sandrius.

Agentuur

Küsi pakkumist