Gerli Tammeleht Loovjuht

Töö

Veni, vidi, vici – tulin, nägin, võitsin! Gerlit võib tööalaselt just nimelt nii iseloomustada. Tema tööalane kasv on kui õpikunäide sellest, kuidas inimene saab ise tubli olles eesmärke luua ja saavutada. Gerli oskus näha projekte väga erinevate nurkade alt on üllatanud nii meeskonda kui ka kliente. Ta otsib tihti võimalusi uusi ägedaid asju katsetada, et klientide ootusi ületada. Nii laia silmaringiga loovjuht on ettevõtte pärl ja tema hästi läbi mõeldud ideed tõmbavad tihti terve meeskonna käima. Tore on vaadata Gerli võidurõõmsat naeratust, kui projektid õnnestuvad. Usume, et tal ei saa kunagi ägedatest projektidest isu täis ja palju suuri tegusid on veel ees.

Isiklik

Kellel on maailma igas asjas oma arvamus olemas? Muidugi Gerlil! Lisaks suurepärasele keeleandele huvitub Gerli mütoloogiast, muusikast, kultuurist ja kirjandusest ning armastab reisida kohtadesse, kus basseini ääres peesitamiseks ei jää aega.

Töö kõrvalt tegutseb Gerli Reservpäästerühma ridades vabatahtliku päästjana ning teda võib leida nii öisest metsast kadunud inimesi otsimas, Aegna saarel korda valvamas, kui vajadusel esmaabi andmas või kutseliste päästjate tööd kergemaks tegemas. Kodus ootab Gerlit väike ja vallatu Fanta, kes oskab ka täiskasvanueas kõiki kassipoja lollusi teha.

Agentuur

Küsi pakkumist