Gerli Tammeleht Loovjuht

Töö

Veni, vidi, vici – tulin, nägin, võitsin! Gerlit võib tööalaselt just nimelt nii iseloomustada. Tema tööalane kasv on kui õpikunäide sellest, kuidas inimene saab ise tubli olles eesmärke luua ja saavutada. Gerli oskus näha projekte väga erinevate nurkade alt on üllatanud nii meeskonda kui ka kliente. Ta otsib tihti võimalusi uusi ägedaid asju katsetada, et klientide ootusi ületada.

Nii laia silmaringiga loovjuht on ettevõtte pärl ja tema hästi läbi mõeldud ideed tõmbavad tihti terve meeskonna käima. Tore on vaadata Gerli võidurõõmsat naeratust, kui projektid õnnestuvad. Usume, et tal ei saa kunagi ägedatest projektidest isu täis ja palju suuri tegusid on veel ees.

Isiklik

Kellel on maailma igas asjas oma arvamus olemas? Muidugi Gerlil! Lisaks suurepärasele keeleandele huvitub Gerli mütoloogiast, muusikast, kultuurist ja kirjandusest ning armastab reisida kohtadesse, kus basseini ääres peesitamiseks ei jää aega. Sport ja Gerli on peaaegu sünonüümid ning viimasel ajal on vahepeal unustatud hobi, sulgpall, taaskord pead tõstnud. Reket kotis Gerlit näeb kontoris nüüd korrapäraselt.
Töö kõrvalt tegutseb Gerli Reservpäästerühma ridades vabatahtliku päästjana ning teda võib leida näiteks öisest metsast kadunud inimesi otsimas või Aegna saarel valvamas. Kodus ootavad Gerlit vallatu kass Fanta ja südametemurdjast kõikide lemmikkoer Macintosh. Kui perenaisel on hea tuju, siis saab Mäki ka vahel Novot kontorisse meeskonnale külla tulla.

Agentuur

Küsi pakkumist