Maidu Saat Veebiarendaja

Töö

Programmeerija töö pole meelakkumine–veebikeskkondade hingeeluga enda kursis hoidmine võtab kiiresti muutuvas olustikus vahel võhmalegi. Maidu on väga eriline persoon, suutes vahel oma laual oleva kahe kuvari varjus, kõrvaklapid peas, olla peaaegu nähtamatu. Kui ta on kontoris olemas, ei pane teda vahel tähelegi, aga kui teda pole, on kohe tunda, et keegi on puudu! Maidu on meeskonna suur väärtus, andes projektijuhtidele kindluse oma klientidele lubada natuke rohkem kui neilt oodatakse, sest meie nutikas progeja päriselt saabki kõigega hakkama. Maidule meeldib teha tööd nii, et tegevused on kaardistatud, protseduurid on paigas ja eesmärgid seatud. Sellisel juhul töötab kogu meeskond nagu õlitatult ja suurepärased tulemused on kiired tulema.

Isiklik

Lisaks nutikusele võib Maidu ka erinevate hobidega hiilata. Discgolfi varustus sõidab autos kaasa ja ägedamatel kokasaadetel hoitakse teravalt silm peal. Ostan-müün ja vahetan teemad panevad Maidu silmad särama, nägupidi tuttavad kullerid veavad põnevat kaupa alates droonidest, lõpetades läikivate arvutividinatega. Kes teeb see jõuab!
Kodus ootavad Maidut kaks imearmast, särasilmset pisikest tüdrukutirtsu ja nädalavahetuse pakitakse tihti kõik see pere autosse, et sõita oma armsale kodusaarele. Saaremaa poiss oskab pere ja sõpru väärtustada, õnneks ka meeskonda, sest esmaspäeviti on ta taaskord arvuti taga ja teeb suuri tegusid edasi.

Agentuur

Küsi pakkumist